Artykuły

Rybnickie Regaty Żeglarskie 2019

W niedzielę 7 kwietnia zakończyły się Rybnickie Regaty Żeglarskie organizowane przez Sekcję Żeglarską TS Kuźnia Rybnik. Rybnickie Regaty na stałe wpisane w kalendarz żeglarskiego Pucharu Polski w klasie Laser w tym roku otrzymały również rangę eliminacji do Mistrzostw Europy rozgrywanych we Francji w najmłodszej "Laserowej Konkurencji - Laser 4,7. Na starcie zameldowały się również łodzie klasy Optimist, prawie 80 dzieci do 15 roku życia.
W sumie ponad 180 zawodników rywalizowało na Zalewie Rybnickim.

Zaczynamy sezon w Polsce - Rybnickie Regaty Żeglarskie.

W pierwszy weekend kwietnia spotykamy się na pierwsze poważne ściganie :) Rybnickie Regaty Żeglarskie 05-07.04.2019 w klasach: Optimist Open, Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard. Eliminacje do Mistrzostw Europy dla klasy Laser 4.7 oraz impreza o współczynniku 50 dla Lasera. Zawiadomienie w załączeniu, natomiast wszelkie informacje bieżące na facebookowym wydarzeniu tutaj:https://www.facebook.com/events/784302101930629/
W zawiadomieniu także namiary na spanie i wyżywienie w Rybniku i okolicach. Serdecznie zapraszamy do Rybnika! :)

KLASY SPORTOWE O PROFILU ŻEGLARSKIM - 1 i 4 klasa Szkoły Podstawowej!

Z wielką przyjemnością ogłaszamy nabór do 1 i 4  klasy SPORTOWEJ O PROFILU ŻEGLARSKIM w Szkole Podstawowej nr 10 w Rybniku przy Zespole Szkół Sportowych!  
Wnioski o przyjęcie do 1 klasy SP można składać w sekretariacie Zespołu Szkół Sportowych (ul. Grunwaldzka 18) w dniach 2 kwietnia  (godz. 8:00) do 11 kwietnia 2019 roku (godz. 15:00).


ZIMOWY OBÓZ KONDYCYJNY - DUSZNIKI ZDRÓJ 2019 :)

22 zawodników TS Kuźnia wzięło udział w zimowym obozie kondycyjnym w Dusznikach Zdroju! 7 dni ciężkiej pracy w trzech grupach szkoleniowych. W programie między innymi narty zjazdowe, narty biegowe, marszobiegi po górach, zajęcia na basenie, teoria żeglowania oraz wieczorne kino dotyczące żeglarstwa! Zmęczeni ale zadowoleni nie możemy się doczekać zbliżającego się sezonu regatowego!

Kasia Harc nominowana w plebiscycie Człowiek Roku Rybnik.com.pl!

Katarzyna Harc - Brązowa Medalistka Mistrzostw Polski Juniorów oraz Młodzieżowców, członkini Kadry Narodowej w Olimpijskiej kl. Laser Radial po raz kolejny wyróżniona za wyniki sportowe w sezonie 2018, tym razem nominacją w plebiscycie na Człowieka Roku w Rybnik.com.pl w kategorii sport! 
W imieniu wszystkich zawodników i trenerów składamy gratulacje i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy Kasi :)!
Gratulujemy wszystkim nominowanym oraz zwycięzcą plebiscytu!

Kadra Narodowa Polskiego Związku Żeglarskiego 2019.

Trójka zawodników TS Kuźnia Rybnik - sekcja żeglarska na listach kadry narodowej Polski Związek Żeglarski na rok 2019. Iga MarciszKasia Harc i Kacper Błaszczyk. Gratulacje dla zawodników!

SPORTOWIEC ROKU 2018 !

Dziennik Zachodni wybiera najlepszych i najpopularniejszych sportowców, juniorów, trenerów i drużyny 2018 roku !
Wśród nominowanych Kasia Harc w kategorii Sportowiec Junior Roku – dziewczęta, Jacek Błaszczyk w kategorii Trener roku.
Laureaci zostaną wybrani w głosowaniu Czytelników, a osobno najlepszych sportowców w województwie śląskim nagrodzi kapituła
Zachęcamy wszystkich do głosowania!!

Kontakt >

Administracja

Serwis oparty na: ConfigLevel 3 Framework

Copyright © 2011 Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik Developed by nickesh.pl

Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik