Artykuły

I - Ogólnopolskie Regaty o Puchar Mariny Tarnobrzeg

W miniony weekend (2-4.05) odbyły się I - Ogólnopolskie Regaty o Puchar Mariny Tarnobrzeg. Rozegrano 9 wyścigów przy silnym wietrze i bardzo niskich temperaturach. Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi Optimiściarze, zajmując miejsca na podium w klasyfikacji chłopców i dziewcząt. Hania Koczar 3m, Ela Smyczek 10m, Igor Labocha 3m, Grzegorz Bartoniek 5m. Gratulujemy wyników:)

Zimna i skrajna Gdynia.

Pierwszy ogólnopolski start naszych Laserowców zaliczony w regatach o Puchar Arki. Wyścigi odbyły się przy słabym wietrze i dużej fali tylko w drugim dniu regat. Dwa pozostałe dni to zbyt duży i porwisty wiatr lub całkowite bezwietrze. Wypadliśmy raczej słabo tylko Agnieszka Dubiel żeglowała odważnie. Pierwsze punkty do światowych imprez mistrzowskich zaliczyła jako druga juniorka (5 w klasyfikacji kobiet). U reszty zawodników widać początek sezonu :p Na plus to dwa dni żeglowania w solidnych morskich warunkach.

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Życzymy Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz oczywiście mokrego DYNGUSA!;)Wszystkim zawodnikom, rodzicom, sympatykom i żeglarzom żczyczą trenerzy sekcji żeglarskiej TS Kuźnia :)

 

Agnieszka Dubiel Supertalentem!

Agnieszka Dubiel została nagrodzona w IV Plebiscycie Sportowym Dziennika Zachodniego, tytułem „Sportowy Supertalent 2013”. Wyboru dokonał zespół redakcyjny organizatora na podstawie osiągnięć sportowców Powiatu Gliwickiego.
Oczywiście nie będziemy sie powtarzać za jakie osiągnięcia Aga zdobyła ów nagrodę (patrz poprzedni news). Ponadto uważamy, że nagroda ta jest dość precyzyjnie trafiona ;) Agnieszka jeszcze raz wielkie gratulacje! :)

Agnieszka wyróżniona!

W Knurowie odbyła się uroczysta Gala Sportu i Kultury, na której Prezydent Miasta Pan Adam Rams po raz kolejny wręczył Agnieszce Nagrodę Prezydenta miasta Knurów za wysokie osiągnięcia sportowe w 2013 roku oraz godne reprezentowanie miasta. Przypomnijmy, że Agnieszka w sezonie 2013 wygrała Puchar Polski klasy Laser 4.7, na Olimpiadzie zdobyła srebrny medal i wywalczyła 4 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów już w olimpijskiej klasie Radial. Agnieszka gratulujemy i razem z Prezydentem Knurowa ściskamy Ci mocno dłoń! :)

Sezon regatowy 2014 rozpoczęty!

W miniony weekend (11-13.04) doroczne regaty "Śląski Puchar Optimista" otwarły sezon regatowy w Polsce. W tej cyklicznej imprezie organizowanej  tradycyjnie na Zalewie Rybnickim o miejsca na podium rywalizowali najmłodsi żeglarze. W regatach wzięło udział prawie 80 zawodników z całej Polski. TS Kuźnia Rybnik reprezentowało aż 10 Optimiściarzy w grupie B  tworzących nową grupę regatową. Dla niektórych zawodników był to debiut regatowy. 

Kursy na żeglarza jachtowego w 2014!

Informujemy, że względu na zmianę własnościową ośrodka i reorganizację sekcji żeglarskiej, w okresie wiosennym niestety nie odbędzie się szkolenie na stopień żeglarza jachtowego. Informacja o szkoleniach w okresie wakacyjnym i jesiennym zostanie umieszczona na stronie w terminie późniejszym. 

Kontakt >

Administracja

Serwis oparty na: ConfigLevel 3 Framework

Copyright © 2011 Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik Developed by nickesh.pl

Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik