Artykuły

Rybnickie Regaty Żeglarskie odwołane!!!

W związku ze zmianą właściciela ośrodka i  przeprowadzką sekcji i z tym związanych prac organizacyjno - adaptacyjnych podjęliśmy decyzję, że w sezonie 2014 nie będziemy organizować Rybnickich Regat Żeglarskich! Oczywiście będziemy dążyć do tego, aby już w następnym sezonie regaty, które są Pucharem Polski dla klas Laser powróciły do kalendarza imprez Polskiego Związku Żeglarskiego. Za niedogodności przepraszamy. :(

Porządki klubowe

Pierwsze porządki klubowe na naszym nabrzeżu już za nami! Zrobiliśmy kawał dobrej roboty i spod liści wyłonił się kawałek terenu ;) W tej chwili trwają wstępne prace nad kontenerami. W załączeniu kilka fotek przed i po skończonych pracach. Dziękujmy wszystkim rodzicom i zawodnikom za pomoc i pracę. Zaczyna to powoli wyglądać ;)

Dziękujemy!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować rodzicom i zawodnikom, którzy w sobotę tak licznie i tak chętnie stawili się na przeprowadzce sekcji! Do tego pojawił się nawet ciężki sprzęt ;) Wszystko poszło sprawnie i bezproblemowo. Mamy nadzieję, że czynności z adaptacją "naszego" nowego terenu będą przebiegać sprawnie i płynnie tak abyśmy mogli skupić się na żeglowaniu i pracy na wodzie. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy! :)

Rankingi Pucharu Europy.

W aktualnych rankingach Pucharu Europy wysokie miejsca zajmują nasi zawodnicy. Ranking jest prowadzony na podstawie dotychczasowych wyników w regatach floty lasera i pod uwagę także brane są aktualne kategorie wiekowe. Nasi "Weterani" :) klasy Laser 4.7 przed ostatnim sezonem startów w tej klasie zajmują - Agnieszka Dubiel 19 pozycję, a Cyprian Błaszczyk 25! Natomiast w olimpijskiej konkurencji jakim dla kobiet jest Radial Julka Stefaniak zajmuje 65 pozycję! Jak na ilości zawodników ścigających się w europejskich regatach, są to wyróżniające wyniki :)

Relacja Julki ze zgrupowania w Jakuszycach.

Po raz kolejny miałam przyjemność uczesniczyć w zgrupowaniu kadry Narodowej, jednak w dość nietypowym miejscu, ponieważ wszystkie dzialania były prowadzone na wysokości 900 m n.p.m w Jakuszycach. Pewnie może się wydawac, że zgrupowanie żeglarzy bez treningów specjalistycznych mianowicie żeglownia okaże się nudne i nie bedzie miało wpływu na nasza formę w jeszcze odległym sezonie, nic bardziej mylnego:) Dzięki takim wyjazdom mam jakąkolwiek podstawę do zbudowania mojej wytrzymalości.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Z okazji Świąt Bożego Na­ro­dze­nia, życzymy Wam Mikołaja bogatego, śniegu bielutkiego, choinki pachnącej i gwiazdki błyszczącej, minimum stresu, maksimum miłości i tyle radości ile karp ma ości! Wszystkim zawodnikom, rodzicom, sympatykom i żeglarzom życzą trenerzy sekcji żeglarskiej TS Kuźnia :) 

Najlepsi Laserowcy sezonu wyróżnieni!

Jak co roku po sezonie przychodzi czas na żeglarskie wyróżnienia. Na uroczystej Gali, która odbyła się w Warszawie nagrodzono zawodników za Puchar Polski klasy Laser i wybitne osiągnięcia w sezonie. Zaproszeni zostali czołowi zawodnicy i trenerzy naszego klubu: Julka Stefaniak, Agnieszka Dubiel, Agata Mrugalska, Cyprian i Jacek Błaszczyk. Jak już pisaliśmy Puchar Polski za 2013 rok po raz drugi powędrował w ręce Agnieszki Dubiel, która w wręcz elitarnym gronie także była nominowana do zawodnika roku! Trzecie miejsce w Pucharze przypadło Cyprianowi Błaszczykowi! natomiast trener Jacek Błaszczyk po raz drugi został nominowany do trenera roku w klasie Laser. Za udany sezon wyróżnionym serdecznie gratulujemy!!!

Kontakt >

Administracja

Serwis oparty na: ConfigLevel 3 Framework

Copyright © 2011 Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik Developed by nickesh.pl

Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik