Artykuły

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych.

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja" życzą wszystkim żeglarzom trenerzy sekcji TS Kuźnia Rybnik.

Pierwsze halsy na naszym jeziorze!

Pierwsze zejście treningowe na wodę zaliczone! W tej chwili właśnie trwa zgrupowanie Szkoły Mistrzostwa Sportowego Baza Mrągowo. Zawodnicy trenują w klasach 29, 420 i 470. Wczoraj był pierwszy dzień, podczas którego można było zaliczyć krótki trening. Powracają wspomnienia z lat 70, 80 tych, kiedy regularnie nad nasze jezioro zjeżdżały kadry żeglarskie z Polski aby na ciepłej wodzie odbyć pierwsze treningi.

Szkolenie na patent Żeglarza Jachtowego - informacje.

W zakładce "żeglarstwo - szkolenie" nowe informacje dotyczące kursów na patent Żeglarza Jachtowego organizowane przez nasz klub w sezonie 2013!
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Puchar Europy Lasera na Gardzie.

W  bardzo trudnych warunkach przyszło się ścigać zawodnikom podczas pierwszych regat o Puchar Europy w włoskiej Gardzie. Skrajnie zimne warunki (odczuwalna temp. -2 st.) i bardzo silny wiatr towarzyszył startującym żeglarzom. W regatach udział wzięła zawodniczka naszego klubu Julka Stefaniak. Kilka słów zawodniczki w załączeniu. Więcej informacji i wyniki na stronie http://www.assolaser.org/index.php/calendario/579-ec-malcesine.

Informacje dotyczące Rybnickich Regat Żeglarskich 12-14,04,13!

Podajemy namiary na zakwaterowanie i wyżywienie dla uczestników podczas regat: Ośrodek Stodoły tel. 32/7391620 (wyżywienie i spanie), 605352146 (spanie), 32/4228755 (spanie), 506504640 (spanie), Bar Przystań 324210090 (wyżywienie). Już niebawem na stronie zawiadomienie o regatach. Zapraszamy!

Agnieszka i Martyna wyróżnione przez Prezydenta Knurowa!

Dnia 6 marca 2013r. odbyła się w Knurowie Gala Sportu i Kultury, na której Prezydent Miasta Adam Rams  nagrodził m.in. wyróżniających się sportowców, którzy osiągnęli w 2012 roku wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie sportowym. Agnieszka Dubiel otrzymała Nagrodę Prezydenta, a Martyna Malich Wyróżnienie Prezydenta. Gratulujemy!

Julka i Cypek wyróżnieni przez Prezydenta Rybnika.

Jak co roku Prezydent Rybnika wyróżnia sportowców, działaczy i trenerów, którzy w ubiegłym roku przyczynili się do sukcesów w swoich dyscyplinach. W tym roku wyróżnienia dostali Stanisław Wójtowicz - prezes TS Kuźnia, Jacek Błaszczyk - trener i główni bohaterzy - Julia Stefaniak, Cyprian Błaszczyk i ... były zawodnik naszej sekcji Igor Fojcik lecz teraz już w wspinaczce sportowej. Sportowcem roku został Mariusz Prudel reprezentant Polski na IO w siatkówce plażowej. Gratulujemy!

Kontakt >

Administracja

Serwis oparty na: ConfigLevel 3 Framework

Copyright © 2011 Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik Developed by nickesh.pl

Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik