Artykuły

Zimowy obóz w Dolni Lomna.

Ferie zimowe to czas wypoczynku i relaksu, ale żeglarska brać zawsze znajdzie sposób do utrzymania formy i intensywnego treningu. W pierwszym tygodniu ferii wybraliśmy się 12 osobową grupą na czeski stok do miejscowości Dolni Lomna. Podobnie jak dwa ubiegłe lata warunki, pogoda oraz sportowa determinacja dopisały.

Gala klasy Laser.

Juz tradycją się staje, że w styczniu na uroczystej Gali klasy Laser w Warszawie spotykają się najlepsi laserowcy Polski. W trakcie Gali wybierany jest trener, zawodnik i zawodniczka ubiegłego sezonu. W tym roku trenerem został Robert Siluk, zawodniczką Katarzyna Deberny, a zawodnikiem Karol Porożyński, który w Perth wywalczył miejsce dla Polski w klasie Laser. Na Gali także wręczono nagrody Kredyt Banku dla najlepszych zawodników Polski. Na Galę zaproszeni zostali najlepsi zawodnicy naszego klubu w OOM - Julia Stefaniak i Cyprian Błaszczyk oraz trener Jacek Błaszczyk.

Firma "SEJ" dalej na żaglach naszej sekcji!

Miło nam poinformować, że Spółka Energetyczna Jastrzębie w dalszym ciągu będzie wspierać naszych żeglarzy i nasze działania organizacyjne w nadchodzącym sezonie 2012. W ubiegłym tygodniu doszło do podpisania stosownych umów. Cieszymy się, że w dalszym ciągu będziemy mogli pokazywać SEJ poprzez żagle i za okazaną pomoc dziękujemy!

Julka i Agnieszka w Kadrze Narodowej Juniorów.

Miła wiadomość na Nowy Rok. Zostały podane Kadry Narodowe Juniorów na 2012 rok w żeglarstwie. Na liście kadrowiczów znalazły się dwie zawodniczki naszego klubu - Julia Stefaniak (Laser 4.7) i Agnieszka Dubiel (Optimist). Obie zawodniczki nastepny sezon żeglować będą na Laserze 4.7. Kadrowiczkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów regatowych.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Wam marzeń spełnienia.
Prezentów całą kupę i smaczną świąteczną zupę. Mnóstwo kasy i przepysznej kiełbasy. Zabawy na śniegu do zmroku i Szczęśliwego Nowego Roku! Wszystkim sympatykom, rodzicom, zawodnikom, sponsorom naszej sekcji żeglarskiej życzą Trenerzy :)

Mamy w klubie Małą Żeglarkę ;)

Znów mamy radosną nowinę! Dziś o godz. 5.53 na świat przyszła Blanka :) Córeczka naszej Pani trener Agaty i Przemka Mrugalskich. Mamy nadzieję, że Blanka będzie należała do nastepnego pokolenia żeglarskiej rodziny Piechów ;) Rodzicom z całego serca gratulujemy i życzymy samych przespanych nocy :p

Trener Michał przed ślubnym kobiercem ;)

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym  w Urzędzie Stanu Cywilnego w Rybniku przed ślubnym kobiercem stanęli Ewa Postawka i nasz trener Michał Olchawski. Nowożeńcom cała nasza żeglarska brać życzy samych pieknych chwil w życiu i zawsze wiatru w plecy :)

Kontakt >

Administracja

Serwis oparty na: ConfigLevel 3 Framework

Copyright © 2011 Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik Developed by nickesh.pl

Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik