Artykuły

Gala klasy Laser.

Juz tradycją się staje, że w styczniu na uroczystej Gali klasy Laser w Warszawie spotykają się najlepsi laserowcy Polski. W trakcie Gali wybierany jest trener, zawodnik i zawodniczka ubiegłego sezonu. W tym roku trenerem został Robert Siluk, zawodniczką Katarzyna Deberny, a zawodnikiem Karol Porożyński, który w Perth wywalczył miejsce dla Polski w klasie Laser. Na Gali także wręczono nagrody Kredyt Banku dla najlepszych zawodników Polski. Na Galę zaproszeni zostali najlepsi zawodnicy naszego klubu w OOM - Julia Stefaniak i Cyprian Błaszczyk oraz trener Jacek Błaszczyk.

Firma "SEJ" dalej na żaglach naszej sekcji!

Miło nam poinformować, że Spółka Energetyczna Jastrzębie w dalszym ciągu będzie wspierać naszych żeglarzy i nasze działania organizacyjne w nadchodzącym sezonie 2012. W ubiegłym tygodniu doszło do podpisania stosownych umów. Cieszymy się, że w dalszym ciągu będziemy mogli pokazywać SEJ poprzez żagle i za okazaną pomoc dziękujemy!

Julka i Agnieszka w Kadrze Narodowej Juniorów.

Miła wiadomość na Nowy Rok. Zostały podane Kadry Narodowe Juniorów na 2012 rok w żeglarstwie. Na liście kadrowiczów znalazły się dwie zawodniczki naszego klubu - Julia Stefaniak (Laser 4.7) i Agnieszka Dubiel (Optimist). Obie zawodniczki nastepny sezon żeglować będą na Laserze 4.7. Kadrowiczkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów regatowych.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Wam marzeń spełnienia.
Prezentów całą kupę i smaczną świąteczną zupę. Mnóstwo kasy i przepysznej kiełbasy. Zabawy na śniegu do zmroku i Szczęśliwego Nowego Roku! Wszystkim sympatykom, rodzicom, zawodnikom, sponsorom naszej sekcji żeglarskiej życzą Trenerzy :)

Mamy w klubie Małą Żeglarkę ;)

Znów mamy radosną nowinę! Dziś o godz. 5.53 na świat przyszła Blanka :) Córeczka naszej Pani trener Agaty i Przemka Mrugalskich. Mamy nadzieję, że Blanka będzie należała do nastepnego pokolenia żeglarskiej rodziny Piechów ;) Rodzicom z całego serca gratulujemy i życzymy samych przespanych nocy :p

Trener Michał przed ślubnym kobiercem ;)

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym  w Urzędzie Stanu Cywilnego w Rybniku przed ślubnym kobiercem stanęli Ewa Postawka i nasz trener Michał Olchawski. Nowożeńcom cała nasza żeglarska brać życzy samych pieknych chwil w życiu i zawsze wiatru w plecy :)

Spotkanie Przedświateczne.

Serdecznie zapraszamy na tradycyjne spotkanie przed świętami, które odbędzie się 15.12.11 (czwartek) o godz. 18.00 w siedzibie Fundacji ER. Będzie okazja powspominać przy slajdowisku miniony sezon oraz porozmawiać o przyszłych planach regatowych na następny rok.

Kontakt >

Administracja

Serwis oparty na: ConfigLevel 3 Framework

Copyright © 2011 Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik Developed by nickesh.pl

Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik