Śląski Puchar Optimista - 16-17.04.2011

slaskipucharopp-start

W ubiegły weekend na zalewie rybnickim odbyły się pierwsze regaty w klasie Optimist zaliczane do rankingu Pucharu Polski, których organizatorem był ŚOZŻ.
Regaty dwudniowe dla obydwu regatowych grup  A i B. W gr. A na starcie 28 zawodników, w gr. B 66 zawodników. Rozegrano tylko 3 wyścigi pierwszego dnia przy słabym i zmiennym wietrze. Niestety drugi dzień to przysłowiowe "Lustro" i brak wyscigów.

W starszej i bardziej doświadczonej grupie A rywalizację Chłopców wygrał Wojciech Bartoniek TS Kuźnia Rybnik, drugi Mikołaj Benesiewicz LOK Garland Gliwice, trzeci Igor Fojcik TS Kuźnia Rybnik. Rywalizację dziewczyn wygrała Agnieszka Dubiel TS Kuźnia Rybnik, która w klasyfikacji ogólnej była bezkonkurencyjna i pokonała zarówno rywalki jak i rywali.
W młodszej grupie B dwa z trzech wyścigów wygrali zawodnicy TS Kuźnia Rybnik, ale nie wystarczyło to do zwycięstwa w regatach które przypadło zawodnikowi z Wrocławia Kamilowi Śmigielskiemu. Najlepszą zawodniczką wśród dziewczyn Była Basia Mazurek z UKS Zalew Kielce, drugie miejsce dla Katarzyny Harc TS Kuźnia Rybnik, trzecie dla Agaty Nowary Ts Kuźnia Rybnik.

W załączeniu wyniki regat.

Galeria

100_5622.jpg
100_5622.jpg
100_5624.jpg
100_5624.jpg
CIMG1113.jpg
CIMG1113.jpg

Kontakt >

Administracja

Serwis oparty na: ConfigLevel 3 Framework

Copyright © 2011 Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik Developed by nickesh.pl

Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik