Trenerzy

Agata Mrugalska (Piecha)

Trener w sekcji Żeglarskiej TS Kuźnia od 2009 roku. Jako zawodniczka związana z sekcją w latach 1996-2005r. W barwach klubu zajmowała wielokrotnie czołowe miejsca w regatach zarówno ogólnopolskich jak i międzynarodowych. Sześciokrotna medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w klasie Cadet (3 złote medale w latach 1997- 2003), medalistka Mistrzostw Polski Juniorów w klasie Europa oraz w Klasie Laser Radial.

Jacek Błaszczyk

Z klubem związany jest od roku 1985, gdzie żeglarską zabawę w wyczyn zaczynał od Cadeta, następnie Ok-dinghy (6 m-ce w Mistrzostwach Polski) - Europa (wicemistrz Polski) i olimpijska klasa Laser (wicemistrz Polski, 2 m-ce Puchar Polski). Kilkanaście razy reprezentował nasz kraj za granicą na Mistrzostwach Europy i Świata.

Mirosław Małek

Olimpijczyk, wielokrotny Mistrz Polski, v-ce Mistrz Europy w windsurfingu. Z klubem związany od 8 roku życia. Sportową karierę rozpoczął od dziecięcej klasy żeglarskiej Optimist.
Profesjonalny sportowiec, chętnie dzieli się swoją żeglarską pasją i obdarza wszystkich niespożytą energią i optymizmem.
Posiada wieloletnie doświadczenie w nauce pływania na windsurfingu, wykształcił wielu instruktorów i setki pasjonatów tego sportu.
Właściciel Szkoły Windsurfingu POL33 nad Zalewem Rybnickim.
Od tego roku pracuje jako trener w rybnickiej sekcji żeglarskiej.

Kontakt >

Administracja

Serwis oparty na: ConfigLevel 3 Framework

Copyright © 2011 Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik Developed by nickesh.pl

Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik