Osiągnięcia sportowe

Sezon 2013

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

 Agnieszka Dubiel Laser 4,7  srebrny medal 

Mistrzostwa Polski Juniorów 

 Julia Stefaniak  Laser Radial

 brązowy medal

Meczowe Mistrzostwa Polski

Julia Stefaniak   Laser Radial  brązowy medal

Sezon 2012

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Julia Stefaniak 

Agnieszka Dubiel

Cyprian Błaszczyk

 kl. Laser 4.7

kl. Laser 4.7

kl. Laser 4.7

złoty medal 

srebrny medal

srebrny medal

Sezon 2010

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

 Nikola Ojcowicz  kl. Laser 4.7  brązowy medal

Sezon 2009

Mistrzostwa Grupy B Narodowego Stowarzyszenia Klasy Optimist

 Agnieszka Dubiel  kl. Optimist  złoty medal Grupa B dziewcząt

Sezon 2007

Mistrzostwa Świata

Mateusz Giemza, Paweł Głowicki  kl. Cadet
4. miejsce

Mistrzostwa Europy

Wiktor Kobryń kl. Optimist 18. miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Mateusz Giemza, Paweł Głowicki kl. Cadet brązowy medal

Sezon 2006

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży  

W.Kobryń  
B.Giemza, M.Kozłowski  
kl. Optimist 
kl. Cadet

złoty medal  
brązowy medal

Sezon 2005

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

M.Giemza, M.Kołodziej 
F.Piecha, M.Kozłowski  

kl. L'Equipe
kl. Cadet

srebrny medal
brązowy medal 

Puchar Europy Centralnej

 F.Piecha, M.Kozłowski      kl. Cadet      złoty medal

Mistrzostwa Polski Juniorów

Agata Piecha   kl. Laser Radial srebrny medal     

Długodystansowe Mistrzostwa Polski

I.Fojcik      kl. Optymist      brązowy medal 

 Puchar Polski

 W.Kobryń     kl. Optymist       srebrny medal

 Sezon 2004

 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

K.Bartoniek, M.Gans 
B.Giemza, A.Setlak 
 
kl. Cadet
kl. L'Equipe
srebrny medal
brązowy medal

 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

A.Piecha      kl. Europa  srebrny medal

 Sezon 2003

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

 A.Piecha, M.Gans 
B.Giemza, A.Setlak 
kl. Cadet
kl. L'Equipe
 złoty medal
srebrny medal

Długodystansowe Mistrzostwa Polski

M. Bajor   kl. Optimist  złoty medal

 Sezon 2002

 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

A.Piecha, M. Gans   kl. Cadet  srebrny medal

 Sezon 2001

 Mistrzostwa Europy

A.Piecha, S.Neuman     kl. Cadet  brązowy medal

Mistrzostwa Polski

M.Małek 
M.Olchawski 
kl. Mistral
kl. Mistral (juniorzy)
brązowy medal
brązowy medal

 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

A.Piecha, S.Neuman  kl. Cadet srebrny medal 

Sezon 2000

Akademickie Mistrzostwa Polski

M.Małek 
R.Mościcki 
kl. Mistral
kl. Mistral
złoty medal
srebrny medal

Sezon 1999

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

J.Lewandowska, A.Piecha 
E.Sikorska, M.Uniwersał 
kl. Cadet
kl. Cadet
złoty medal
srebrny medal

 Mistrzostwa Polski

J.Lewandowska, K.Kwiatek      kl. "470"      brązowy medal

Sezon 1998

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

J.Lewandowska, A.Piecha 
E.Sikorska, P.Sulma 
M.Olchawski
RKS Energetyk - 2. miejsce w klasyfikacji zespołowej
kl. Cadet
kl. Cadet
kl. Aloha
srebrny medal
brązowy medal
srebrny medal

 Puchar Świata

 M. Małek  kl. Mistral  7 miejsce

Puchar Europy

 M. Małek  kl. Mistral  5 miejsce

 Puchar Polski

RKS Energetyk  
RKS Energetyk
 
kl. Cadet (dziewczęta) 
kl. Aloha
1 miejsce
2 miejsce

 Sezon 1997

Mistrzostwa Europy

 M.Małek  kl. Mistral  srebrny medal

Olimpiada Krajów Bałtyckich - Kowno

 P.Piszczyk  kl. Optimist  brązowy medal

Olimpiada Młodzieży Europy - Lizbona

 M. Olchawski  kl. Optimist brązowy medal 

 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

J.Lewandowska, A. Piecha kl. Cadet srebrny medal

 Mistrzostwa Polski

M.Małek
M.Małek
 
kl. Raceboard 
kl. Mistral
złoty medal
złoty medal 

 Akademickie Mistrzostwa Polski

M.Małek 
R.Mościcki 
 
 kl. Mistral
kl. Mistral
 złoty  medal
srebrny medal

 Sezon 1996

Igrzyska Olimpijskie - Atlanta

 Mirosław Małek kl. Mistral   11 miejsce

Mistrzostwa Polski

M.Małek 
M.Małek
M.Małek 
D.Migacz 
A.Ambroziak 
M.Olchawski, P.Piszczyk,M.Siedlaczek, P.Sikorski
kl. Mistral 4,2
kl. Mistral
kl.Raceboard
kl. Finn
kl. Laser
kl. Optimist 
złoty medal
srebrny medal
srebrny medal
brązowy medal
brązowy medal 
brązowy medal

 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

J.Lewandowska, A.Wałach  kl. Cadet  srebrny medal

 Akademickie Mistrzostwa Polski

 M.Małek  kl. Mistral  brązowy medal

Sezon 1995

Drużynowe Mistrzostwa Polski

M.Olchawski, P.Piszczyk, M.Siedlaczek kl. Optimist  złoty medal 

 Mistrzostwa Polski

J.Lewandowska, K.Lach
D.Migacz
kl. Cadet
kl. Finn 
srebrny medal
srebrny medal

Sezon 1994

Mistrzostwa Polski

K.Małek, K.Jabłońska  kl. Cadet  brązowy medal

Puchar Polski

K.Małek, K.Jabłońska
J.Błaszczyk
D.Migacz 
 
kl. Cadet
kl. Laser
kl. Finn
1 miejsce
3 miejsce
3 miejsce

Sezon 1993

Mistrzostwa Polski

K.Małek, K.Jabłońska
J.Błaszczyk
M.Małekl
kl. Cadet
kl. Laser
kl. Mistral
srebrny medal
srebrny medal
brązowy medal

Sezon 1992

 Mistrzostwa Polski

J.Błaszczyk 
D.Migacz
M.Małek, G.Koczor
kl. Europa
kl. Ok,Dinghy
kl. Cadet
srebrny medal
brązowy medal
brązowy medal

 

Kontakt >

Administracja

Serwis oparty na: ConfigLevel 3 Framework

Copyright © 2011 Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik Developed by nickesh.pl

Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik